Naši partneri

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom kvalitné služby na celom území SR a poradiť pri výbere najvhodnejšieho elektroinštalačného materiálu.

BUČO s.r.o - Elektroinštalačný materiál, výroba rozvádzačov, vypínače, zásuvky

BUČO s.r.o. vznikla v roku 1990 v Bratislave ako fyzická osoba. Postupne sa vyprofilovala na jednu z významných obchodno-výrobných spoločností na Slovensku (Bratislava, Košice, Senica) a v súčasnosti zastrešuje viacero činnosti v oblasti elektro: obchodná činnosť zaobrajúca sa dodávkou komponentov pre elektrické rozvádzače, elektrické stroje, elektroinštalačný materiál, výroba rozvádzačov, inteligentné inštalácie, dodávka vypínačov a zásuviek.


HAGARD:HAL - predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel

Spoločnosť HAGARD:HAL vznikla 25. júna 1991 so sídlom v Nitre. Ako jedna z prvých firiem sa zaoberala predajom elektroinštalačného materiálu a svietidiel. V mieste sídla spoločnosti bol otvorený prvý veľkosklad spoločnosti pre spotrebiteľskú verejnosť, projektantov, revíznych a bezpečnostných technikov, predajcov a montážnikov. Zákazníkom je k dispozícii 17 predajných miest v Nitre, Bratislave, Trnave, Trenčíne, Žiline, Poprade, Prešove, Košiciach, Michalovciach, Humennom, Banskej Bystrici, Zvolene, Šali, Nových Zámkoch, Komárne, Štúrove a Piešťanoch.

Za 25 rokov činnosti spoločnosť vybudovala silnú dodávateľsko-odberateľskú sieť, ktorá pokrýva nielen celú Slovenskú republiku, ale preniká aj do zahraničia. Spoločnosť ponúka viac ako 500 000 položiek, z toho viac ako 19 000 skladom prostredníctvom svojej zavedenej obchodnej siete.SOBRINUSGIPS - SADROKARTÓNOVÉ SYSTÉMY

Firma SobrinusGips sa zaobera dodávkou a montážou sadrokartónových systémov, úpravou podkrovia rodinných domov. Vykonávame taktiež rekonštrukcie bytov, rodinných domov, kancelárských skladových priestorov.

Zavolajte si nás na pomoc


Tomáš Vasok +421 918 818 995


Tibor Berec +421 905 430 242


Kancelária Jarmočná 2, 040 01 Košice, Slovensko