Služby - Elektroinštalácie

VB Elektro, s.r.o. kompletné elektroinštalačné práce

Robí nám radosť, keď si klienti naše služby chvália, a preto každý deň robíme maximum, aby sme uspokojili všetky ich individuálne požiadavky. Ak ste na našich webových stránkach nenašli službu, ktorú práve potrebujete, skúste sa nám ozvať – vynasnažíme sa, abyste od nás i Vy dostali servis na mieru.

V prípade Vášho záujmu o elektroinštalačné služby využite náš kontaktný formulár. V prípade záujmu o presnú kalkuláciu, odporúčame dohodnúť osobné stretnutie spojené s obhliadkou priestorov, v ktorých sa budú elektroinštalačné práce vykonávať. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Poskytujeme kompletné elektroinštalačné práce od projektu, kalkulácií, montáže až po revízie - na celom území SR. V tejto oblasti máme dlhoročnú prax.

Poskytujeme následovné služby elektroinštalácií


V prípade Vášho záujmu o elektroinštalačné služby využite náš kontaktný formulár. V prípade záujmu o presnú kalkuláciu, odporúčame dohodnúť osobné stretnutie spojené s obhliadkou priestorov, v ktorých sa budú elektroinštalačné práce vykonávať.


Elektroinštalácia


Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam dokážeme Vašu elektroinštaláciu navrhnúť a zrealizovať tak, aby spoľahlivo fungovala ako celok a mala dlhú životnosť. V oblasti elektroinštalácií zaisťujeme ako silnoprúdové, tak slaboprúdové rozvody. Silnoprúdové rozvody dodávame do rodinných i bytových domov, priemyslových objektov, obchodov, hotelov, penziónov a kancelárií, poskytujeme ich ale aj pre trafostanice.

Pracujeme s osvedčeným elektroinštalačným materiálom a inštalácie robíme ako na základe vlastného projektu zákazníka, tak na mieru vytvorených projektov priamo od našej firmy. V prípade slaboprúdových inštalácií ponúkame predovšetkým inštalácie telefónov, domových zvončekov alebo televíznych antén.

Revízie


Aby sme zaistili maximálnu a dlhodobú bezpečnosť Vašich elektrických zariadení, robíme na nich pravidelné revízie. Pre všetky zistené nedostatky naviac ponúkame okamžitú opravu. Revízie robíme na všetkých rozvodoch, elektrických spotrebičoch a strojoch, ale tiež na bleskozvodoch.


Bleskozvody


V našej spoločnosti Vám poskytneme kompletnú montáž zostavy bleskozvodov. Pred jej začatím pre Vás vypracujeme kompletnú projektovú dokumentáciu. Postaráme sa, aby bola celá sústava premyslená a efektívne tak Vás i Váš majetok ochránila pred zásahom blesku. Po celú dobu jeho prevádzky Vám ponúkneme starostlivú údržbu bleskozvodu i opravy porúch. Robíme tiež pravidelné revízie bleskozvodov.

Zavolajte si nás na pomoc


Tomáš Vasok +421 918 818 995


Tibor Berec +421 905 430 242


Kancelária Jarmočná 2, 040 01 Košice, Slovensko